قدیمی های شرب العین

حاجی عباسعلی جمالی 

 

 حاجی عباس حسین حسن حاجی محسن میرزا علی

رمضان مرزا مندلی

    علی اکبریمحمد تقی گلزار

 حاجی فتح الله (فتو الله)

     

 

اعباسعلی حسن کریم،حسین علی و غلامحسین بیکی

 حاجی رضا جلالی

حاج حسین  حاجی علی اکبرحاجی علی بمان قطبی و حاجی محمدحسین  اکبرحاجی احمد ابوالحسن و حاجی مرزا

حاجی محمدعلی  اکبر

/ 29 نظر / 142 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست غریبه

با سلام خدمت اقای غریبه ی دوست نما اولا که دور نرسیدی هر وقت ماهی را از اب بگیری تازه است دوما اقای جلالی بحث هایی که به نفعشون نبوده را پاک کرده اند شما چه جوری توانستی به تمام ماجرا پی ببری نمی دانم سوماحرفهایی که من زدم در جواب اقای جلالی بوده است چهارما مدارک فرستاده شده را به شما نشان بدهند حالا اگر خواستی در بحث شرکت کنید و دیگر هم نخواهید خودم را معرفی کنم من به عنوان یک زن نمیخواهم در شورغین شناخته شوم وموضوع ما چیز دیگری است نه شناختن من

دوست غریبه

سلام بحث کردن با شما هیچ فایده ای ندارد فکر می کردم شما از ادم های با وجدان باشید اما نه شما هم مثل بقیه ی شور غینی ها هستیدمن با سن کمم چیز های را دیدم وشنیدم که نمی دانم چه جوری می توانند جواب بدهندشما هم به عنوان یک شورغینی اعتبار وابرویتان نیست که چنین بر در ودیوار ناسزا بنویسند و شما هنوز بگویید چرا پاسگاه پاک میکند وبه فکر مردم نیست اب هر چقدر هم که الوده باشد این رسمش نیست که با ابروی کسی بازی شود روستای ما موقع عزاداری صد تا رییس دارد اما در چنین مواردی به کسی ربط نداردو باز هم میگویم الودگی اب همه می دانیم به خاطر مرغداری اقای محسنی نیست ولی نمی خواهید پس از دو سال قبول کنید اگر چنین نبود الان باید اب قابل شرب باشد .درضمن فکر نمی کنم به کسی بی ادبی کرده باشم .بالاخره به زبان خودتان صحبت کردم.

غریبه ی دوست نما!!

بازمن اومدم!!! خانوم؟!! خانوم و چه بی این حرفا!! برو ظرفتو بشور آقای دوست غریبه!!! درضمن حضرت زهرا س دختر پیامبر مکرم اسلام بود و همسر امیرالمومنین حیدر ع و مادر کریم اهل بیت و سیدالشهدا و خانوم زینب و الی اخر ولی اسم ایشون رو همه می دونستن چه در زمان پیامبر چه الان کلی سال گذشته. البته شما که آقایی!! از قیافت معلومه!! سیبیلات از گوشه مانیتور زده بیرون!!

شورغینی

مردی که خودشو زن معرفی میکنه از......پستر است

علی

از تفکر حاکم برشورغینیها چهآنهایی که درروستا هستند وچه آنهاییکه مهاجرت کرده اند،انتظار بیشتر نباید داشت. شاید اگر هرفردی خودسازی کرده بود جامعه کوچکی جون شورغین وضعیتی بسیار بهتر ازامروز می داشت،حال این جامعه کوچک را به جهان گسترش دهید باز هم همین خواهد بود.وقتی هر فردی صرفا منم منم برزبان وتفکرش حاکم است بهترا زاین نباید انتظار داشت.رفتن سرمزار(آخردنیا)برای عبرت وبهرهمندی ازتاثیرآن هم دردنیا وهم برای آخرت مفید خواهد بود.

...

[نیشخند] عکسا فوق العاده است

آشنا

با سلام بسیار کار پسندیده ای است . گفتمان، آن هم از طریق رسانه های جهانی آن بسیار جای خوشوقتی دارد. به نظر من بهتر نیست که در این عصر تکنولوژی شبکه های جهانی مشکل آب را به طور اصولی و فنی حل نمود ؟ تا هم صنعت مرغداری و اقتصاد و معیشت مردم را حفظ نمود و هم از سلامتی مردم دفاع کرد . مسلما اگر از راه اصولی و کارشناسی آن وارد شویم می توانیم به این دو هدف نایل گردیم .

مجتبی جعفری

سلام 1-از عکس های زیبایی که کار کردید متشکرم 2-از دوستان عزیز خواهشمندم تالار گفتمان را به میدان مبارزه تبدیل نکنند. 3-برای فرج آقا امام زمان دعا کنید : اللهم عجل لولیک الفرج

نام مهم نیست

سلام.ازغریبه دوست نما ممنون که شوخیهای باحالشون واقعا نمیذاره که آدم نخنده. بابت عکسها ممنون مخصوصا عکسهای سیل چون من روزهای اول از نزدیک ندیده بودم واسم جالب بود. از روش آقای جعفری خیلی خوشم اومد اگه نگن ... ! منم پایان متنهام یه جوری دل امام زمان رو شاد کنم.پس :صلوات!

سلام چرا ديگه هيچ خبری نيست اين چند سال.کجا هستد اوی؟